Alışveriş Sepetim
32,484
34,665

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Gerçek Güzellik İçerden Gelir Temasıyla yola çıktığımız, iki yıl yoğun AR-GE ve laboratuvar çalışmalarımızın sonunda 2021 yılının ilk çeyreğinde lansmanını yaptığımız Colastin Collagen markamızla zamanı yavaşlatıyoruz. Yaş almanın önüne geçemeyiz ama bu süreci yavaşlatabiliriz. Günümüzde piyasada bulunan kolajen ürünlerinin eksik kaldıkları noktaları gözlemleyerek formüle ettiğimiz Colastin Collagenin diğer ürünlerden ayıran özellikleri; Cilt yaşlanma süreci kolajen, elastin ve hyalüronik asit yıkımı ile başlar.

Kolajen tek başına yetmez, ELASTİN kolajenin etkinliğini arttırır. Colastin içerisinde bulunan molekül ağırlığı düşük ve özel teknoloji kullanılarak elde edilmiş kolajen ve ELASTİN ile ikili sinerjik etki yaratarak kolajenin etkinliğini arttırır. Her biri birbirinin tamamlayıcısı olan değerli antioksidanlarla güçlendirilmiştir.
 
Topikal olarak kullanılan yaşlanma karşıtı ürünler cildin alt katmanlarına nüfuz edemediği için güçlü nutrikozmetik gıda takviyesi olan Colastin içerdiği kolajen ve elastin ile yüzeysel ürünlerin etkin olamadığı dokuları içeriden besler. Colastin Collagen; sadece saç, cilt ve tırnak sağlığımız için değil, zengin ve güçlü içeriği ile vücut sağlığımızı da destekler. Colastin tüm vücut yaşlanmasına karşı geliştirilmiş bir gıda takviyesidir.
 
Yetkili Online Satış Mağazaları
DermoEczanem
Fit1001
ParkFarma
PharmaCity

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.